Dinopark Funtana

Umiestnenie: Chorvátsko Istria Dinopark Funtana
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Dinopark Funtana, zábavná výprava do druhohôr

Dinopark Funtana sa rozkladá v lesíku pri letovisku rovnakého mena a pre vaše deti bude jeho návšteva doslova prechádzkou rajskou záhradou. Skladá sa z troch častí: najväčšia z nich zahŕňa modely pravekých jašterov rozmiestnené vo voľnom teréne, v druhej sa nachádza lunapark a tretí sa ukrýva v krytej aréne.

Dinopark Funtana nájdete medzi rekreačnými strediskami Poreč a Vrsar blízko západného pobrežia Istrie . Dobre sa k nemu dostanete po hlavnej ceste D75 (vedie priamo okolo neho), pri využití diaľnice A9 využite zjazd č. 6. Z Umagu to sem je asi 40 kilometrov, z Puly ešte o 13 kilometrov viac.

Vitajte v Jurskom parku

Tematický Dinopark u Funtany funguje od roku 2009 a za dobu svojej existencie už pobavil tisíce návštevníkov. Otvorený je od polovice apríla do konca septembra a uvidíte v ňom množstvo dinosaurov v životnej veľkosti, rad z nich čiastočne pohyblivých. Tešiť sa môžete na desivého tyranosaura, zúrivého spinosaura, mocného mosasaura, prefíkaného Velociraptora, obrneného ankylosaury, ploutvonohého plesiosaura aj na okrýdlené pterodaktyla.

V lunaparku sa vaše deti pobavia na horskej dráhe, koľajovom vláčika, lanovej dráhe, ruskom kole a ďalších kolotočoch. Čakajú však na ne i trampolíny, lovecká chata, jurský kaňon, pirátsky škuner, strelnica lukostrelcov, minizoo, kino a samozrejme detské ihrisko. Show arena, na ktorú nadväzuje reštaurácie Margarita, uvádza pravidelné cirkusové programy a motorkárske vystúpenie "lietajúcich diablov".

  • Neváhajte teda a navštívte Dinopark Funtana na Istrii.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám