Nedávno postavený hotel ponúka dve budovy spojené visutým mostom a nachádza sa priamo pri 300 metrov dlhej piesočnatej pláži na umelo vytvorenom ostrove Al Marjan.
Vzdialenosť letísk:418 izieb, vstupná hala s recepciou, 3 bazény (teplotne regulované), 6 reštaurácií a barov, welness, sky bar na streche (k dispozícii iba v zimných mesiacoch), plávajúci vodný park, detský klub, detský bazén (teplotne regulovaný), konferenčné miestnosti.
Dvojlôžková izba deluxe, výhľad mora, výhľad ostrov: kúpeľňa/WC (sušič vlasov, sprcha), individuálna klimatizácia, LED TV/sat., minibar (za poplatok), set na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi zdarma, balkón, 34-35 m2.
Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie)
Priamo pri 300m dlhej piesočnatej pláži, lehátka a slnečníky zadarmo.
Zadarmo: fitness, plávajúce vodný park.
Za poplatok: vodné športy, SPA.
Zadarmo: WiFi v lobby a na izbe.
V Spojených arabských emirátoch je povinnosť hradiť pobytovú taxu v závislosti od kategórie hotela. Taxa nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená klientom priamo na recepcii hotela.
Alkohol sa podáva iba osobám starším ako 21 rokov.
Spätné volanie
Otázka k zájazdu
Kontaktujte nás
Záujem o službu