×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Najlepšie pláže na Madagaskare

Takmer 5 tisíc kilometrov dlhé pobrežie Madagaskaru je plážovým rajom. Prekypuje gýčovými exotickými scenériami bieleho piesku a blankytne modrého Indického oceánu. Priezračná voda oplýva okázalými koralovými útesmi. Z potápania a šnorchlovania v pestrofarebnom podvodnom svete si odveziete super zážitky.

Madagaskar-Plaze-na-ostrove-Nosy-Be.jpg

Najznámejšie pláže s nádhernými panorámami objavíte v najkrajších madagaskarských letoviskách na sopečných ostrovčekoch Nosy Be a Île Sainte-Marie, vzdialených asi 10 km od severozápadných brehov. Pláže, často plné turistov, sú udržiavané a disponujú kompletným turistickým zázemím a servisom.

Pre milovníkov romantiky

Ak zatúžite po troche romantického súkromia, určite sa vydajte do úchvatných zátok na malinkých priľahlých ostrovčekoch ako Nosy Kombá, Nosy Tanikely, Nosy Sakatia a Nosy Mitsio. Tu vás nikto nebude rušiť a v pokoji si vychutnáte kúpanie aj opaľovanie. To isté platí pre pláž Manafiafy na juhozápade alebo pre pláž Anjajavy, lemujúca úžasný národný park rovnakého mena a pýšiaca sa údajne najkrajšími koralovými útesmi.

Ďalšie atraktívne pláže Madagaskaru, navyše obklopené monumentálnymi skaliskami, sa tiahnu okolo malebného prístavu Antsiranana. Na surfovanie je perfektná pláž Andovoke Bay pri  rybárskom mestečku Anakao v juhozápadnej časti ostrova. Priezračnú a úplne pokojnú azúrovo sfarbenú vodu objavíte na pláži Mahavelona pri ústí rieky Onibe na severovýchode.

Jedinečná pláž sa nachádza aj na malebnom ostrovčeku Tsarabanjina, utopenom v Indickom oceáne asi 40 kilometrov od Madagaskaru.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám