×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 30°C júl / august *
  • 26°C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Skiathos a Skopelos, krásne pláže uprostred zelene

Báječné pláže vyzývajúce k relaxácii, tienisté lesy ako stvorené na prechádzky, tradičné monastýry, slivkové sady a rad lokalít doteraz ušetrených masového turistického ruchu, tak sa dá popísať duo menších ostrovov Skiathos a Skopelos. Ležia na západe Egejského mora v súostroví Severné Sporady a od gréckej pevniny ich delí iba pár kilometrov.

Prázdniny na Skiathose a Skopelose neznamenajú masovú turistiku, obrie akvaparky ani pamiatky obložené návštevníkmi. Práve naopak - ak hľadáte pokojné miesto pre celú rodinu, kde si dosýta užijete typickú stredomorskú atmosféru, slnečné počasie a malebné, málo rušené zákutia, práve ste ho našli.

Aká zábava vás čaká pri pobyte na Skopelose a Skiathose

Ak nepočítame miesta na natáčanie populárneho muzikálu Mamma Mia, patrí k zaujímavým miestam na ostrovoch Skopelos a Skiathos kláštor Evangelistrias, pobrežie v okolí Koukounaries či zrúcanina hradu Kastro. Opomenúť by ste nemali ani Papadiamantisové múzeum, kultúrny program v pevnosti Bourtzi alebo baziliku Agios Athanasios.

Samozrejmosťou je pestrá ponuka vodných športov, obchody s rozmanitými suvenírmi a nespočetným množstvom taverien servírujúcich vynikajúcu grécku kuchyňu. Vyberte si z nášho katalógu zájazdov na Skiathos a Skopelos a spoznajte zelený raj v Sporadách vrátane všetkých jeho lákadiel!

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám