×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
 1. Zľava 20 €

Získajte až 20 Eur zľavu na zájazd!

Ponúkame vám lákavú zľavu vo výške až 20 Eur na vybrané zájazdy. Využite túto výhodnú akciu, objednajte si zájazd online a získajte pobyt so zľavou. Dovolenka od CK FISCHER sa vyplatí!

 1. Vyhľadajte zájazd

  Vyberte si svoju vysnívanú dovolenku z množstva skvelých zájazdov a hotelov na našom webe, ktorá bude najviac zodpovedať vašim požiadavkám. Potvrďte svoj výber stlačením tlačidla "Detail hotela".

  Kliknite na tlačidlo „Detail hotela“
   
 2. Skontrolujte dostupnosť

  Po výbere zájazdu v konkrétnom termíne skontrolujte, že „Zájazd je dostupný“. Potvrďte svoj výber stlačením tlačidla „Mám záujem“, dokončite nákup zájazdu online a získajte zľavu až 20 Eur.

  Kliknite na tlačidlo „Mám záujem“
   
 3. Objednajte zájazd

  Najskôr si overte, že je aktívna záložka "Kúpiť online DOSTUPNÉ". Následne vyplňte svoje meno, priezvisko, e-mail a telefón. Pokračujte v objednávke vybraného zájazdu kliknutím na tlačidlo „Pokračovať online“.

  Kliknite na tlačidlo „Pokračovať online“
   
 4. Dokončite objednávku

  Vyplňte všetky požadované položky rezervačného formulára. Pokračujte k platbe vybraného zájazdu kliknutím na tlačidlo „Dokončiť“.

  Kliknutím na tlačidlo „Dokončiť“ objednáte zájazd
   
 5. Preveďte platbu

  V poslednom kroku objednávky preveďte platbu zájazdu online. Hotovo! Gratulujeme vám k nákupu zájazdu od CK FISCHER s výhodnou zľavou 20 Eur. Teraz sa môžete začať tešiť na svoju vysnívanú dovolenku.

  Kliknite na tlačidlo „OK“
   
Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám