×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Stravovanie, kuchyňa a reštaurácie

Vietnamská kuchyňa je veľmi známa svojou chuťou, sviežosťou, pestrosťou i originalitou. Jej základom sú ryža, sója, dary mora a rybia omáčka nuoc mam. K tradičným pokrmom sa zaraďujú ryžové rezance pho a jarné závitky, na druhej strane spektra sú z pohľadu Európana rôzne špeciality typu hadia krv, hmyz a tu veľmi populárne psie mäso. Skrátka a jednoducho, čo sa hýbe, patrí na tanier.

Širokú paletu nápojov tvoria rôzne čaje, káva a čerstvé ovocné šťavy. Z alkoholu sa teší najväčšej obľube ryžové či takzvané hadie víno, ryžová pálenka a predovšetkým pivo, ktoré je celkom chutné a vybrať si môžete z mnohých značiek.

Jedlo od stánkárov i v luxusných reštauráciách

Stravovať sa dá lacno a prakticky nonstop na ulici u stánkárov a potulných predajcov i za väčšie peniaze v drahých reštauráciách otvorených zhruba do 23 hodiny. Záleží na individuálnych možnostiach a chuti, ale vždy sa vyplatí určitá miera obozretnosti a zdravého rozumu pri výbere. Žalúdočné problémy sa totiž môžu objaviť i po večeri v tom najlepšom podniku a naopak môžete dlhodobo jesť na ulici bez najmenších zdravotných problémov.

Ovoce-je-soucasti-chutne-vietnamske-kuchyne.jpg

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám