×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Jemný piesok a dobré vybavenie, to sú pláže Djerby

Na Djerbe leží väčšina hotelov buď priamo, alebo iba kúsok od pláže. Tuniské pláže majú jemný, takmer biely piesok a vo veľkej väčšine pozvoľný vstup do mora. Ak by ste chceli navštíviť najobľúbenejšie a najkrajšie pláže ostrova, odporúčame najmä oblasti Sidi Mahrez na severe, Aghir alebo romantickú Sidi Jmour, kde sú prekrásne západy slnka.

Na fotografovanie zaujímavých scenérií odporúčame útesy pri majáku Taguermess juhozápadne od Adjimu. Na severozápade ostrova sa môžete vybrať k lagúnam. Asi najznámejšia je Modrá lagúna, kde je tiež veľmi príjemná reštaurácia k posedeniu.

Najpopulárnejšie turistické pláže ostrova Djerba

Sidi Mahrez

Sidi Mahrez je najobľúbenejšou plážou na Djerbe. Má veľmi jemný piesok, celé jej pobrežie lemuje hádam viac hotelov než paliem a jedná sa preto o najrozsiahlejšiu turistickú zónu na pobreží.

djerba-Plaz-Sidi-Mahrez-na-tuniske-Djerbe.jpg

Aghir

Ďalšia rozsiahla turistická zóna na Djerbe. Nájdete ju na juhovýchode pri veľmi peknej piesočnatej pláži Seguia. Odporúčame preventívne obuv do vody, na niektorých miestach môže byť dno kamenisté. Do centra Midounu je to odtiaľto asi 6 kilometrov, takže ak budete mať čas a chuť, určite sa do tohto krásneho mesta pozrite.

Sidi Yati

Ak sa vydáte pozdĺž pobrežia od severovýchodu k juhu, neminiete pláž Sidi Mehrez, ktorá v týchto miestach tvorí piesočnatý výbežok. Je široká, piesočnatá a takmer bez miest s kamenistým dnom. Hneď vedľa uvidíte na kopci maják Taguermess, ktorý patrí k symbolom Djerby. Pochádza z konca 19. storočia, meria 75 metrov a nesie farby tuniskej vlajky.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám