×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 28°C júl / august *
  • 24°C júl / august *

* priemerné teploty

Costa de la Luz, dovolenka na najkrajších plážach

Názov oblasti Costa de la Luz pochádza od žiary, ktorú vydávajú tunajšie biele uličky miest a piesočnaté pláže. Pobrežie sa nachádza pri Atlantickom oceáne v španielskom regióne Andalúzie, začína najjužnejším mestečkom Tarifa v Gibraltarskom prielive a končí pri hraniciach s Portugalskom.

Costa de la Luz nie je turistami toľko navštevovaná ako susedná Costa del Sol. Krajinu tu mnohom viac chránia a minimalizuje sa i výstavba mohutných hotelových komplexov. 

Ak hľadáte v Španielsku, pokojnejšiu oblasť, je Costa de la Luz s pohodovými letoviskami El Rompido, Punta Umbria či Isla Canela tým správnym miestom.

Neopakovateľný pobyt v Costa de la Luz

Počas prázdnin na Costa de la Luz vás čaká pekná príroda (napr. v národnom parku Doňana) i široké možnosti výletov do lokalít ako Gibraltar, Sevilla či Huelva. Deti sa vyjašia v akvaparku Aquopolis Cartaya.

Doprajte si dovolenku na bieloskvúcich plážach „Pobrežné svetlá“ za skvelé ceny a využite ponuky zájazdov last minute Costa de la Luz.

Ak chcete v Španielsku spoznať i ďalšie destinácie, vyskúšajte ubytovanie last minute napríklad na Almeríi, na ostrove zábavy Ibiza alebo na slnečnej Gran Canarii.

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám