×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 28°C júl / august *
  • 24°C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Costa Cálida - spoznajte utajený skvost v Stredomorí

Už ste o nej počuli? U nás neznáma, avšak pôvabná a atraktívna kráska Costa Cálida sa pýši všetkými tromfami, potrebnými k prežitiu najkrajšej letnej dovolenky. Nepremeškajte báječnú príležitosť a zoznámte sa s ňou i vy!

Costa Cálida zahŕňa cez 250 kilometrov úchvatného stredomorského pobrežia medzi Alicante na severe a Costa Almería na juhu Španielska. Za jej súčasť sa považuje i „najväčší prírodný bazén Európy“ a „európske Mŕtve more“, ako sa označuje lagúna Mar Menor.

Preskúmajte počas prázdnin Costu Cálidu

S malebnou Costou Cálidou sú spojené rozkošné, piesočnaté pláže, hornaté vnútrozemie a rad hodnotných, stredovekých pamiatok. Práve tu, ako dosvedčuje starodávne mesto Cartagena, kedysi dávno začalo mocné Kartágo so svojou expanziou na starý kontinent.

Vyberte si z našej ponuky zájazdov do oblasti Costa Cálida a užite si pobyt plný slnka, vodných športov a výletov na zaujímavé miesta. V rekreačnom centre Torrevieja napríklad majú akvapark Aquopolis, pri Guardamare sa týči najvyššia konštrukcia EU a v La Manga de Mar Menor čaká na vaše ratolesti zábavný park Peke.

Zvádzaniu Costy Cálidy iba ťažko odoláte!

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám