×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 28°C júl / august *
  • 24°C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Almería, pohodová a pritom vzrušujúca

Andalúzska provincia Almería sa nachádza na juhovýchode Španielska. Jej pôvabné pobrežie omývajú vody Stredozemného mora, opačným - severným smerom - sa zdvíhajú obrovské vrcholky najvyššieho pyrenejského pohoria Sierra Nevada.

Rovnomenná metropola Almería je známa predovšetkým ako „ciudad del moro“, maurské mesto. Do prístavu pravidelne priplávajú lode z afrického Maroka, preto tu stretnete mnoho arabského obyvateľstva.

Zájazdy Almería mieria do kraja piesku a dlhej histórie

Milovníci prirodzených krás môžu na svojej dovolenke v Almeríi navštíviť národný park Cabo de Gata, v ktorom nájdu civilizáciou nedotknutú panenskú krajinu. Dobre sa dostanú na jedinú európsku púšť Tabernas i do magickej La Islety.

Almerijský región prekypuje zaujímavými miestami, ktoré dokumentujú jeho bohaté dejiny. Za návštevu stojí starodávne mesto Mojácar, belostná dedinka San José a vydať sa môžete tiež do historickej perly Granady.

Ubytovanie v Almeríi ponúkame blízko pláže

Ak si chcete užiť neopakovateľné prázdniny na krásnych, piesočnatých plážach bez davu turistov, objavte tajomstvo Almeríe. Letoviská Vera Playa alebo Aguadulce vás privítajú s otvorenou náručou.

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám