×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Lákavé pláže Algarve

Vydajte sa spoznávať miestnu plážové favoritov. Na Algarve snáď nie je jediná nepekná pláž, napriek tomu prinášame niekoľko osvedčených tipov, ak sa vydáte ďalej od hotela. K najkrajším plážam vo vašom okolí bude iste patriť Praia da Falésia. Ak sa vám nebude chcieť cestovať ďaleko, je to najlepšia voľba.

Alcoutim

Turisti dlho toto miesto ignorovali, snáď preto, že táto pláž sa nachádza pri miestnej rieky. Na kráse jej to ale nijako neuberá a pre návštevníkov má všetko, čo si od relaxácie na pláži môžu priať: palmové slnečníky, ležadlá, občerstvenie a dokonca aj plavčíka.

Ilha de Barreta

Ak vám nevadí si za plážovými radovánkami aj kúsok popojet, potom vedzte, že tento výlet za to naozaj stojí. A k vám nevadí si za plážovými radovánkami hľa kúsok popojet, potom Vedžo, že tento výlet za to naozaj stojí.

Algarve-Uchvatne-plaze-Algarve-stoji-za-dovolenou.jpg

Ilha de Tavira

Máloktorá pláž sa krásou vyrovná Ilha de Tavira. Kto sem raz zavíta, nebude chcieť tento magický kus pobrežia opustiť. Ak sú vám navyše v letných horúčavách plavky príliš, iste vás poteší, že jeho časť je nudistická.

Meia Praia

Jedna z najväčších a zároveň tiež najobľúbenejších pláží na Algarve. Fungujú tu reštaurácie, centrum vodných športov aj plážové bary.

Odeceixe

Menšia, asi 3,5 kilometrov dlhá pláž poteší najmä surferov. Ak by ste si chceli jazdu na doske vyskúšať prvýkrát, priamo na nej možno využiť surfárskou školu a základy si tak osvojiť s profesionálnymi inštruktormi.

Praia da Arrifana

Vydajte sa do zátoky chránenej čiernymi útesmi. Piesočná pláž so svetlým pieskom je priamo stvorená na opaľovanie i plážovým hrám. Ak máte radšej skákanie do vĺn ako pokojnú hladinu, potom sa sem určite pozrite.

Praia da Bordeira

Tu sa ukrýva raj milovníkov skákanie do vĺn aj jazdy na surfe. Miesta je tu pre každého dosť, nemusíte mať teda strach, že by snáď vo vode bola hlava na hlave. Pobrežie lemujú útesy sfarbené do hneda a červena, pri odpočinku na jemnom piesku tak budete môcť obdivovať miestnu hračky prírody.

Praia de Dona Ana

Chcete mať z dovolenky tie najkrajšie fotografie? Odporúčame práve túto pláž, ktorej panorámu dotvára skalné útvary žiariace zlate už z diaľky. Váš album tak obohatí o nejeden skvostný poklad.

Praia da Falésia

Krásna a dlhá piesočná pláž lemovaná pestrofarebnými útesy, to je Praia de Falesia. Leží približne 10 kilometrov od Albufeiry a dostanete sa k nej z parkoviska nad útesmi. Dole sa dá pohodlne zísť po schodoch. Na hlavnej časti pláže sú k dispozícii lehátka a slnečníky.

Praia da Galé

Jestliže plánujete půjčení vozu a cestování západní oblastí Algarve, je Praia de Galé ideální pro přestávku na odpočinek, osvěžení a koupání. Hoci sa masová turistika týmto miestam vyhýba, môžete si tu skúsiť aj vodné športy.

Vale Figueira

Tu si doprajete nerušené súkromie. Turistov sem jazdí pomenej a tak tu budete mať nerušený pokoj. Pláž leží asi 15 minút jazdy od mesta Aljezur a dostanete sa na ňu po prašných cestách.
Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám