×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
 1. Izrael
 2. Poznávacie zájazdy - Izrael
 3. Poznávací zájezdy - Izrael
 4. Krásy Izraele

Krásy Izraele

 • Antické pamiatky v Caesareji
 • Jeruzalém – posvätné miesto pre židov, kresťanov a moslimov (UNESCO)
 • Malebné pobrežné mesto Haifa
 • Mŕtve more
 • Tel Aviv – krásna pláž a stavby v štýle Bauhaus (UNESCO)
Deti do 12 rokov

Typ stravy v hoteli

 • Dľa programu

pláž

bazény

zavrieť

Základný prehľad

 • Antické pamiatky v Caesareji
 • Jeruzalém – posvätné miesto pre židov, kresťanov a moslimov (UNESCO)
 • Malebné pobrežné mesto Haifa
 • Mŕtve more
 • Tel Aviv – krásna pláž a stavby v štýle Bauhaus (UNESCO)
Deti do 12 rokov

Typ stravy v hoteli

 • Dľa programu

pláž

bazény

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Registrovať do Môj FISCHER

zavrieť

Mapa

Zobraziť hotely na mape
zavrieť

Základné informácie

Vzdialenosti

Pláž

Vybavenie hotela

Izby

Maximálna obsadenosť

Vybavenie

Strava

Typy stravy v hoteli

 • Dľa programu

Šport a zábava

Ďalšie informácie

Popis okruhu

 • 1. deň - odlet z Prahy/Viedne, prílet na letisko Tel Aviv-Ben Gurion, transfer do hotela. Nocľah na pobreží Stredozemného mora.
 • 2. deň - po raňajkách prejazd do oblasti pobrežia Stredozemného mora - Caesaria prímorská, archeologické mesto ležiace na pobreží stredozemného mora, kde uvidíte okrem iného divadlo, hippodrom, akvadukt, ktorý sa zachoval z doby rímskej a byzantskej, ale aj pamiatky z doby križiackej. Potom Haifa, vahliadka na prístav a Baha'iské záhrady (UNESCO). Akko - Akra (UNESCO) - v historickom centre tohto mesta návštívite okrem shuku (tržnica) križiacku pevnosť a uvidíte ďalšie nádherné miesta. Večera a nocľah - oblasť Galileje.
 • 3. deň - po raňajkách oblasť Galilejského jazera. V tento deň Vás čaká plavba po Genezaretskom jazere, Capernaum, ktorému sa tiež hovorí Ježišovo mesto, kde navštívite synagógu a dóm sv. Petra. Potom Nazaret, kde navštívite Baziliku Zvestovania a kostol sv. Jozefa. Vaša cesta bude pokračovať do hornej Galileje, do židovského mesta Sefad, kde sa prejdete malebnými uličkami plnými galérií miestnych umelcov a tiež navštívite jednu z miestnych synagóg. Mesto Sefad je jedno zo 4 svätých miest judaizmu, známe predovšetkým učením Kabala. Večera a nocľah - oblasť Galileje.
 • 4 deň - po raňajkách Golanské výšiny a oblasť Jordánskeho údolia. Ráno začneme výjazdom na Golanské výšiny, odkiaľ je krásny výhľad na okolie. Tiež budete mať príležitosť navštíviť jedno z mnohých izraelských vinárstiev, kde ochutnáte veľmi dobré a kvalitné Izraelská vína. Potom Jordánskym údolím do Jericha, najnižšie položeného mesta na svete a jedného z najstarších miest na svete, pohľad na horu Pokušenia. Judskou púšťou vystúpime až do Jeruzalema. Podľa časových možností výhľad na údolie Vadi Quelt a večera a nocľah v Betleheme.
 • 5 deň - po raňajkách Jeruzalem (UNESCO) a Betlehem. Dopoludnia panoramatická vyhliadka z Olivovej hory. Getsemanská záhrada s bazilikou Všetkých Národov. Kostol Hrob Panny Márie. Ďalej potom cez údolie Kidron (potok Cedron) výstup do Starého mesta, Via Dolorosa - krížová cesta prechádzajúca cez arabský shuk (bazár), zakončená v Chráme Božieho Hrobu - Golgota. V popoludňajších hodinách navštívite Betlehem s Bazilikou Narodenia Pána a Bazilikou sv. Kataríny.
 • 6 deň - po raňajkách ďalšiu časť Jeruzalema. V tento deň navštívite v múzeum holokaustu Yad Va Shem. Židovskú štvrť starého mesta, s Card, Menor a Múru nárekov. Ďalšie miesto, ktoré uvidíte je autentická veľmi zvláštne židovská štvrť Mea Sha'arim, kde nahliadnete do života tunajších ortodoxných židov. V Jeruzaleme, v hlavnom meste štátu Izrael, budete mať možnosť vidieť ďalšie zaujímavé miesta. Večera, nocľah v Betleheme.
 • 7 deň - po raňajkách prejazd do oblasti Mŕtveho mora. Navštívite pevnosť Massada (UNESCO), ktorú nechal postaviť kráľ Herodes a na ktorú Vás pohodlne vyvezie lanovka. Ďalej potom návšteva NP Nachal David, oáza v Judskej púšti, alebo Qumrane - náleziská zvitkov od mŕtveho mora (výber podľa časových možností). Tiež na Vás čaká možnosť kúpania v Mŕtvom mori, ktoré si snáď každý, kto túto oblasti navštívi, musí na "vlastnej koži" vyskúšať. Večera a nocľah v Betleheme.
 • 8 deň - po raňajkách prehliadka mesta Tel Aviv - Jaffo, plavba historickým centrom mesta Tel Aviv, s nádhernou elektrickou a funkcionalistickou architektúrou (Bauhaus UNCESCO), ďalej si pozriete malebné mestečko Jaffo, ktoré je jedno z najstarších prístavných miest na svete (dnes súčasť mesta Tel Aviv - Jaffo). Potom transport na letisko, odlet do Európy.

Cena zahŕňa: leteckú dopravu Praha/Viedeň - Tel Aviv - Praha/Vieden, letiskové taxy a ďalšie poplatky, transfer letisko-hotel-letisko, 7 nocí v hoteli ***, 7x raňajky, 6x večeru, vstupy podľa programu (vrátane lanovky na Massadu a plavbu loďou po jazere), česky hovoriaceho sprievodcu po celú dobu programu

Cena nezahŕňa: cestovné poistenie, prepitné, vstup na pláž pri Mŕtvom mori

Fakultatívne príplatky:

Jednolôžková izba: od 280 €

Zľavy:

12 deti 2 - 12 rokov v sprievode 2 dospelých: 160 €

 

 

 

 

zavrieť

Termíny a ceny

Filtrácia termínov zájazdov zmazať filtre

Zavrieť

Zadajte obsadenosť

×

Počet cestujúcich 1. izba

Vek detí (Deti do 12 rokov)

1. dieťa
2. dieťa
3. dieťa
4. dieťa
5. dieťa

pridať ďalšiu izbu

Zavrieť

Zadajte termín

Zavrieť

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letisko

Odletové letisko:

Zavrieť

Vyberte si stravovanie

Zavrieť

Vyberte si typ izby

Zavrieť

Alternativní lety

od 00:00
do 23:30
od 00:00
do 23:30
×

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám