×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Aké aktivity a zábavu Goa ponúka?

Goa a jej rekreačné strediská sú pre turistov náležite vybavené, na nudu teda môžete v pokoji zabudnúť.

Šport

Hotely ponúkajú pestrú škálu aktivít vrátane wellness centier a masáží. Pri mori vás čaká široká paleta vodných motorizovaných aj nemotorizovaných športov, plážový volejbal, kúpanie, plávanie či potápanie. Nechýbajú ani golfové ihriská.

Pamätihodnosti

Milovníci dejepisu a architektúry si užijú predovšetkým v historických mestách blízko pobrežia na čele s Panádží a jeho kostolom Našej Pani Nepoškvrneného počatia. K najslávnejším indickým pamiatkovým lokalitám patrí Velha Goa, o ktorej význame svedčí aj iné pomenovanie „Rím Orientu“.

India-Goa-Poulicny-predaj-suvenirov-v-regione-Goa.jpg

Príroda

Ak dávate prednosť skôr prírode, vydajte sa smerom na východ. Národný park Mollem vás nadchne celou radou atrakcií vrátane bohatej fauny (tigre, muntžakovia, leopardy, sambari) vodopádov Dudhsagar či Tambdi, kaňonov a starého chrámu Mahadeva. Na juhu do Goi zasahuje národný park Anshi.

Nakupovanie

Nenechajte si ujsť ani príležitosť nákupu na miestnych trhoviskách. Okrem potravín či exotického ovocia na nich zaobstaráte rôzne suveníry ako ručne vyšívané koberce, kožené tašky a batožiny, vyrezávané figúrky, šperky, čaje a samozrejme korenie.
Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám