×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 36°C júl / august *
  • 29°C júl / august *

* priemerné teploty

India: pestrá kombinácia zážitkov

Vydajte sa do Indie, krajiny plnej kontrastov, a objavte svet rôznorodých kultúr, chutí, vôní a nepoznaných zaujímavostí. Užite si kúzlo hebkých pláží a rozprávkovej prírody ukrývajúcej takmer nekonečné bohatstvo.

V Indii môžete prežiť dovolenku presne podľa svojich predstáv. Láka vás cestovanie po rozľahlom Indickom subkontinente? V tom prípade prijmite pozvanie k putovaniu po tzv. „zlatom trojuholníku“ medzi mestami Dillí, Agra a Džajpur. Zastavte sa pri posvätnej rieke Ganga, žasnite pred pevnosťou Amber, navštívte večne zelenú horskú oblasť Kerala popretkávanú kanálmi a riekami.

Goa, poklad Indie

Avšak Indická republika, to nie sú len Himaláje, Bombaj, lvi v Gírskom pralese, preľudnená Kalkata alebo horúca púšť Thár. Ak túžite viac po oddychu pri šumiacom mori a rôznych plážových aktivitách, vydajte sa radšej do malého, ale bohatého spolkového štátu Goa na západnom pobreží Indie.

Kraj kokosových paliem s nekonečnými zlatistými plážami, ktoré nikdy nie sú plné, ponúka nádherný pobyt pod tropickým slnkom a v exotických lokalitách. Rozhodne nebudete ľutovať, keď si v pohodlí komfortne vybavených zariadení doprajete úžasné masáže a najlepšie jogové a meditačné cvičenia. Kde inde relaxovať, ak nie v Indii?

Zobraziť podrobné informácie

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí


Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám