×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Slnko a vietor, to je počasie ostrovov Skiathos a Skopelos

Podnebie na ostrovoch Skiathos a Skopelos je typické stredomorské. To znamená horúce letá s minimom zrážok a s teplotami nad 30 stupňov v júli a auguste, jarné mesiace charakterizuje občasný dážď a teploty okolo 20 stupňov. Najviac prší cez zimu, kedy aj ortuť v teplomere klesá najnižšie, mráz je tu ale výnimočný.

Nezabudnite, že od júna až do neskorého augusta nad Skiathosom a Skopelosom často vanie vietor meltemi. Vo svojej slabšej forme je veľmi príjemný a pocitovo znižuje vysoké teploty, ak však zosilnie, je dobré – obzvlášť na začiatku sezóny – sa obliecť.

Kedy si užiť zájazd na Skiathos a Skopelos

Ako to na Skiathose a Skopelose vyzerá s počasím v priebehu dovolenkových mesiacov?

V máji a júni tu počas dňa vládnu príjemné teploty okolo 25 stupňov, ideálne na poznávanie prírody, histórie a zaujímavých miest ostrovov. V noci môže byť chladnejšie, čo platí i pre teplotu morskej vody, obzvlášť v májových týždňoch.

Júl a august s početnými 35-stupňovými teplotami sú skutočným rajom pre milovníkov pobytu na plážach, teplota neklesá pod 20 stupňov ani v nočných hodinách. September a október sú prejavmi počasia dosť podobné jarným mesiacom.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám