×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Autom, motorkou či autobusom po ostrovoch Skiathos a Skopelos

Vzhľadom k neveľkej rozlohe ostrovov na nich nečakajte diaľnice ani železničné trate. Hlavnú úlohu hrajú autá (obzvlášť terénne) a motocykle, hlavné strediská spájajú autobusové linky. Prepravu medzi obidvoma ostrovmi zabezpečujú lodné spoločnosti.

Grecko-13-Skiathos-a-Skopelos-Jachty-v-Egejskom-mori.jpg

Letecky na Skiathos a Skopelos

Medzinárodne letisko Skiathos Alexandros Papadiamantis sa rozprestiera na severovýchode ostrova. Pýši sa unikátnou polohou medzi hlavným mestom, obcou Kalyvia a morským pobrežím. Jeho pristávacia dráha začína iba pár desiatok metrov od pláže Xanemos beach, z ktorej je vďaka tomu možné pozorovať leteckú prevádzku úplne zblízka. Ide o jedinečný zážitok, lietadlá tu turistom doslova češú vlasy!

Pravidelná autobusová doprava po Skiathose a Skopelose

Na ostrove Skiathos zabezpečujú autobusy prepravu medzi hlavným mestom a letoviskom Koukounaries. Ich trasa je zhruba 20 zastávok, v lete jazdia aspoň raz za 60 minút a posledný spoj odchádza hodinu po polnoci. Autobusová linka spája zhruba 6-krát až 8-krát denne aj Skopelos s Glossou a Loutrakiou.

Požičovne áut Skiathos a Skopelos

Na obidvoch ostrovoch nájdete dostatok požičovní osobných automobilov, motocyklov, skútrov, bicyklov a motorových člnov. Najlacnejšie (teda najmenšie) auto vyjde pri zapožičaní na jeden týždeň zhruba od 30 eur na deň. Odporúčame však radšej využiť služby nášho delegáta či hotelového servisu.
Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám