×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 29°C júl / august *
  • 22°C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Francúzsko – sladká a očarujúca trikolóra

Aj keď opomenieme Paríž, svetoznáme centrum pamiatok, umelcov a módy nad riekou Seina, popis francúzskych krás je dlhý takmer na román. Je to krajina najslávnejšieho vína, gurmánskych pôžitkov, skvelého alpského lyžovania, honosných stredomorských letovísk a provensálskych levanduľových polí.

Na každom kroku tu na vás dýchne história a nespočetné množstvo výstavných hradov, zámkov a starobylých miest a dedín. O velikánoch francúzskych dejín, ako boli Karol Veľký, Vilém Dobyvateľ, Ľudovít XIV., Napoleon či Charles de Gaulle, sa učí na školách po celom svete.

Pobyty vo Francúzsku sú pre každého

Poznávacie zájazdy vás v krajine galského kohúta zavedú k zámkom na Loire, za Horou svätého Michaela miznúcu postupne v Atlantiku aj do šumivého Champagne. Môžete obdivovať katedrály v Remeši alebo Orléanse, antické pamiatky v Nimes a Gardu, pevnosť Carcassonne aj prístavné Marseille…

Súčasťou moderného Francúzska sú tiež zámorské regióny, obľúbené prázdninové destinácie európskych turistov. Zkúste aj vy dovolenku na Réunione, Guadeloupe, Martiniku či Tahiti.

Zobraziť podrobné informácie

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí


Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám