×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Pláže, Filipíny a slnko spolu ladia ako málokde

Filipínske ostrovy sú doslova plážovým rajom plným až gýčovitých scenérií paliem, bieleho piesku a priezračnej vody. Objavíte tu kilometre perfektne udržiavaných pláží aj nespočetné množstvo romantických osamelých zátok s dokonalým súkromím. Pláže Filipín bývajú často v rôznych anketách zaraďované medzi najkrajšie na svete.

Filipiny-Kuzlo-tropickych-filipinskych-plazi.jpg

Turisticky najnavštevovanejšie sú najmä nekonečné biele pláže ostrova Luzon. Okolie hotelových centier je skvelo udržiavané a s výborným servisom. Pobrežie sa tu kľukatí medzi skalnatými útesmi, z ktorých sa vám naskytnú fantastické oceánske panorámy.

Pláže Filipín, ktoré stoja za to

White Beach

Medzi najpôvabnejšie pláže sveta býva pravidelne nominovaná White beach na ostrove Boracay. Štvorkilometrová piesočnatá kosa, z jednej strany lemovaná palmovými hájmi a z druhej azúrovo priehľadným morom, evokuje prichádzajúcim naozajstnú tropickú idylku, ktorá navyše nebýva preľudnená. Pri hotelových centrách tu však môžete zažiť aj nikdy nekončiace nezabudnuteľné plážové večierky.

Bounty Beach

Romantiku, pokoj a súkromie v nádherných scenériách nájdete na ostrovčekoch Cebu a Malapascua. Najmä Malapascua je úchvatná a pokrýva ju snehobiela spektakulárna pláž Bounty Beach.

Negros Oriental

Nezabudnuteľné zážitky si odveziete aj z ostrova Apo a jeho troch Rajských lagún pri mestečku Negros Oriental. V zátoke Tambobo alebo na ostrovčeku Siquijor si budete pripadať ako v inom svete.

Long Beach

Najdlhšia pláž na Filipínach meria 14 kilometrov, nachádza sa na Palawane a je takmer bez turistov.


Alona Beach

Nájdeme ju na ostrove Panglao. Patrí k najznámejším verejným plážam na Filipínach.

Ďalšie pláže

K vyhláseným lokalitám s očarujúcimi výhľadmi patrí Marimegmeg na ostrove El Nido a pláže Alona na takmer opustenom ostrovčeku Panglao. Za vyskúšanie stoja aj vyhlásené pláže ako Dao, Bikiny, Bingag, Anda, Duero a Lintuan na priľahlom väčšom ostrove Bohol.
Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám