×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Pláže Dalmácie

Pobrežie takmer bez konca, nádherné scenérie plné kopcov, dlhé mestské pláže i romantické zátočiny ďaleko od ľudí: v Dalmácii si more nielen užijete, ale aj skutočne prežijete. Jadran je tu všadeprítomný, v každom väčšom letovisku nájdete vybavenej prístaviska a prázdninový ruch turistických promenád je takmer nezabudnuteľný.

Dalmacie-Zlatni-rat,-nejslavnejsi-plaz-Dalmacie-(1).jpg

Vyhlásené dalmatínskej pláže

Absolútnu väčšinu pláží pokrývajú drobné kamienky a pomerne rýchlo klesajú pod vodnú hladinu. Veľa z nich dostalo za svoju kvalitu služieb, čistotu a komfort rešpektovanou Modrú vlajku.

Gornja Vala

Pláž Gornja Vala leží v Gradacu na južnom okraji Makarskej riviéry. Jej príťažlivosť spočíva v spätosti s letoviskom a v rozmanitom vybavenia, zahŕňajúcim reštaurácie, kaviarne, obchodíky, vodné športy či tobogán. A výhľad na skalnatý vrchol Sveti Ilija sa vám neomrzí po celú dobu pobytu.

Kašjuni

Neveľká Plaža Kašjuni sa ukrýva v dohľade skalnatých útvarov Vidikovac a hradných trosiek Bambina Glavica na Splitskom polostrove. Za jej kvalitné infraštruktúrou a jemnými okruhliakmi dá dobre dôjsť aj z letoviska Kaštela.

Mlini

Na pláž Mlini sa dostanete iba loďou z mesta Hvar. K odpočinku totiž pozýva na pôvabnom ostrovčeku Marinkovac kúsok od juhozápadného okraja ostrova Hvar. Kvôli početným útesom sa tu uplatňujú opaľovací lôžka s prístupom rovno do vody.

Punta rata

Rozprávková pláž Punta rata sa tiahne pod svahmi pohoria Biokovo pri stredisku Brela, asi 15 kilometrov od Omišu. Pýši sa bielymi kamienkami v tieni borovíc u krištáľovo čistého Jadranského mora.

Pupnatska Luka

Na južnom pobreží ostrova Korčula sa v jednej z hlboko zařízlých zátok schováva nádherná pláž Pupnatska Luka. Kúzlo jej dodáva zmes bielych kamienkov s pieskom na povrchu a krištáľovo čistá voda. Vďaka svojej nedostupnosti je na nej pokoj, zároveň však tu okrem lehátok so slnečníkmi nehľadajte ďalšie služby.

Velika Raduća

Populárna pláž Velika Raduča nájdete v zátoke medzi dvojicou polostrovov známeho rekreačného strediska Primošten. Aj napriek tomu disponuje prekvapivým dostatkom priestoru, priezračná voda a pestrý výber služieb sú naopak samozrejmosťou.

Zlatni rat

Slávna pláž Zlatni rat na ostrove Brač v letovisku Bol sa radí k tým úplne najznámejším v rámci celého Chorvátska. Aj vy ste už určite niekde na obrázku videli výraznú "kosu" zabiehajúce hlboko do mora - čo takto vyskúšať, ako sa na nej opaľuje?

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám