Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

PREDAJCA ZÁJAZDOV v Nitre

Hlavná náplň práce:

  • Vytváranie ponúk a predaj zájazdov CK
  • Vytváranie cestovných zmlúv a s tým spojených dokladov
  • Aktívna a priama/telefonická/emailová komunikácia s klientom

Požiadavky:

  • komunikačné a obchodné schopnosti
  • zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detaily, odolnosť voči stresu, časová flexibilita, príjemné a profesionálne vystupovanie, ochota učiť sa novým veciam, záujem o cestovanie
  • vysoké pracovné nasadenie
  • veľmi dobré znalosti geografie
  • záujem o cestovný ruch
  • užívateľská znalosť PC
  • prax na obdobnej pozícii v cestovnej kancelárii alebo agentúre výhodou
  • pracovná doba pondelok - sobota

Ponúkame:

  • zajímavú a dynamickú prácu na TPP
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • príspevok na stravovanie
  • prácu v dynamickom a kreatívnom kolektíve mladých ľudí
  • odborné školenia, firemné akcie, možnosť služobných ciest do zahraničia

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na e-mail: job@fischer.sk a do predmetu správy uveďte "Predajca zájazdov v Nitre".

Ak sa kandidátom neozveme do 1 mesiaca od zaslania životopisu, uprednostnili sme iného kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám