×

Zvoľte cieľovej destinácie

Bohužiaľ sme nič nenašli
×

Vyberte si typ dopravy a odletové letisko

Typ dopravy:

Odletové letisko:

×

Zadajte termín

Termín od

24.06.2017 so

Termín do

25.07.2017 ut

×

Zadajte obsadenosť

×

Počet cestujúcich: 1. izbu

Vek detí

+ pridať ďalšiu izbu

First minute 2017 Španielsko

španělsko first minute

Objavte všetky krásy Španielska zásluhou first minute!

Plánujete dovolenku v Španielsku? Práve teraz máte najlepšiu možnosť výberu za najlepšie ceny. Vyberajte z Baleárskych a Kanárskych ostrovov alebo z ponúk v južnej časti španielskej pevniny.

Položiek na stránku: 40

Dátum Destinácia Odlet / Návrat počet nocí Dospelý
26.06. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Košice 7 319 EUR
26.06. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) TOP Last Minute Bratislava 7 319 EUR
28.06. [ST] MENORCA(Španielsko) TOP Last Minute Bratislava 7 993 EUR
28.06. [ST] MALLORCA(Španielsko) Košice 7 496 EUR
28.06. [ST] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 7 496 EUR
28.06. [ST] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 14 1 242 EUR
29.06. [ŠT] ANDALUSIE - COSTA DEL SOL(Španielsko) Bratislava 7 574 EUR
01.07. [SO] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 11 1 063 EUR
05.07. [ST] MENORCA(Španielsko) Bratislava 7 638 EUR
05.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 7 528 EUR
06.07. [ŠT] ANDALUSIE - COSTA DEL SOL(Španielsko) TOP Last Minute Bratislava 7 666 EUR
08.07. [SO] MALLORCA(Španielsko) TOP Last Minute Bratislava 7 528 EUR
08.07. [SO] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 11 932 EUR
10.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Košice 7 698 EUR
10.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Košice 14 1 177 EUR
10.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Bratislava 7 698 EUR
10.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Bratislava 14 1 177 EUR
12.07. [ST] MENORCA(Španielsko) Bratislava 7 673 EUR
12.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Košice 7 521 EUR
17.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Košice 7 703 EUR
17.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Košice 14 1 177 EUR
17.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Bratislava 7 703 EUR
17.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Bratislava 14 1 177 EUR
19.07. [ST] MENORCA(Španielsko) Bratislava 7 709 EUR
19.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Košice 7 461 EUR
19.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Košice 14 943 EUR
19.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 7 461 EUR
19.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 14 943 EUR
20.07. [ŠT] ANDALUSIE - COSTA DEL SOL(Španielsko) Bratislava 7 670 EUR
22.07. [SO] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 7 521 EUR
22.07. [SO] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 11 741 EUR
24.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Košice 7 716 EUR
24.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Košice 14 1 177 EUR
24.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Bratislava 7 716 EUR
24.07. [PO] GRAN CANARIA(Španielsko) Bratislava 14 1 177 EUR
26.07. [ST] MENORCA(Španielsko) Bratislava 7 886 EUR
26.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Košice 7 521 EUR
26.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 7 521 EUR
26.07. [ST] MALLORCA(Španielsko) Bratislava 14 929 EUR
27.07. [ŠT] ANDALUSIE - COSTA DEL SOL(Španielsko) Bratislava 7 602 EUR

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Puerto Rico

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 1800 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 318,80 EUR

26.6.2017 - 3.7.2017

7 Nocí/8 dní (Po-Po)

All inclusive

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý318,80 EUR
2. dospelý318,80 EUR

Bratislava - Gran Canaria ?

odlet 09:05 5h 20min

Let tam

  • 26.6.2017 Po  09:05 - 13:25
  • Bratislava - Gran Canaria
  • celková dĺžka letu 5h 20min

Let späť

  • 3.7.2017 Po  14:15 - 20:10
  • Gran Canaria - Bratislava
  • celková dĺžka letu 4h 55min

dnes ušetríte 0

Spolu za všetky ? 637,59 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý318,80 EUR
2. dospelý318,80 EUR
Detail hotelu

NIDO DEL AGUILA LARA

**/*
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Puerto Rico

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Santo tomas

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 50 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 407,45 EUR

27.9.2017 - 4.10.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý602,49 EUR
2. dospelý602,49 EUR
zľava- 390,08 EUR

Bratislava - Menorca ?

odlet 04:30 2h 30min

Let tam

  • 27.9.2017 St  04:30 - 07:00
  • Bratislava - Menorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 4.10.2017 St  07:50 - 10:05
  • Menorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 15min

dnes ušetríte -390,07 EUR

Spolu za všetky ? 814,90 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý602,49 EUR
2. dospelý602,49 EUR
zľava- 390,08 EUR
Detail hotelu

HAMILTON COURT

**
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Santo tomas
-390,07 EUR

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Son Parc

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 100 m
  • Deti do 10 rokov

Dospelý 418,09 EUR

27.9.2017 - 4.10.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý613,13 EUR
2. dospelý613,13 EUR
zľava- 390,08 EUR

Bratislava - Menorca ?

odlet 04:30 2h 30min

Let tam

  • 27.9.2017 St  04:30 - 07:00
  • Bratislava - Menorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 4.10.2017 St  07:50 - 10:05
  • Menorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 15min

dnes ušetríte -390,07 EUR

Spolu za všetky ? 836,18 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý613,13 EUR
2. dospelý613,13 EUR
zľava- 390,08 EUR
Detail hotelu

BEACH CLUB

***
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Son Parc
-390,07 EUR

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 200 m
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 425,18 EUR

30.8.2017 - 6.9.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Raňajky

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý563,48 EUR
2. dospelý563,48 EUR
zľava- 276,60 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 18:55 2h 30min

Let tam

  • 30.8.2017 St  18:55 - 21:25
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 6.9.2017 St  22:10 - 7.9.2017 Št  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

dnes ušetríte -276,59 EUR

Spolu za všetky ? 850,36 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý563,48 EUR
2. dospelý563,48 EUR
zľava- 276,60 EUR
Detail hotelu

PINO MAR/FAMILIA

*
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot
-276,59 EUR

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Arenal D´en Castell

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 400 m
  • Deti do 11 rokov

Dospelý 432,27 EUR

27.9.2017 - 4.10.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý698,23 EUR
2. dospelý698,23 EUR
zľava- 531,92 EUR

Bratislava - Menorca ?

odlet 04:30 2h 30min

Let tam

  • 27.9.2017 St  04:30 - 07:00
  • Bratislava - Menorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 4.10.2017 St  07:50 - 10:05
  • Menorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 15min

dnes ušetríte -531,91 EUR

Spolu za všetky ? 864,54 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý698,23 EUR
2. dospelý698,23 EUR
zľava- 531,92 EUR
Detail hotelu

CASTELL SOL

**
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Arenal D´en Castell
-531,91 EUR

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Santo tomas

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 0 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 446,46 EUR

20.9.2017 - 27.9.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Bez stravy

Štúdio ?

2 dospelí

1. izba
Štúdio
1. dospelý641,49 EUR
2. dospelý641,49 EUR
zľava- 390,08 EUR

Bratislava - Menorca ?

odlet 04:30 2h 30min

Let tam

  • 20.9.2017 St  04:30 - 07:00
  • Bratislava - Menorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 27.9.2017 St  07:50 - 10:05
  • Menorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 15min

dnes ušetríte -390,07 EUR

Spolu za všetky ? 892,91 EUR

1. izba
Štúdio
1. dospelý641,49 EUR
2. dospelý641,49 EUR
zľava- 390,08 EUR
Detail hotelu

VISTAMAR

**
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Santo tomas
-390,07 EUR

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Playa del Inglés

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 900 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 460,64 EUR

26.6.2017 - 3.7.2017

7 Nocí/8 dní (Po-Po)

Polpenzia

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý762,77 EUR
2. dospelý762,77 EUR
zľava- 604,26 EUR

Bratislava - Gran Canaria ?

odlet 09:05 5h 20min

Let tam

  • 26.6.2017 Po  09:05 - 13:25
  • Bratislava - Gran Canaria
  • celková dĺžka letu 5h 20min

Let späť

  • 3.7.2017 Po  14:15 - 20:10
  • Gran Canaria - Bratislava
  • celková dĺžka letu 4h 55min

dnes ušetríte -604,25 EUR

Spolu za všetky ? 921,28 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý762,77 EUR
2. dospelý762,77 EUR
zľava- 604,26 EUR
Detail hotelu

IFA BUENAVENTURA SK

***
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Playa del Inglés
-604,25 EUR

náhľad fotografií

SULTAN

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. C´an Picafort

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 100 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 464,19 EUR

20.9.2017 - 27.9.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Raňajky

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý464,19 EUR
2. dospelý464,19 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 11:20 2h 30min

Let tam

  • 20.9.2017 St  11:20 - 13:50
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 27.9.2017 St  22:10 - 28.9.2017 Št  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

dnes ušetríte 0

Spolu za všetky ? 928,37 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý464,19 EUR
2. dospelý464,19 EUR
Detail hotelu

SULTAN

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. C´an Picafort

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Cala´n Bosch

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 900 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 492,56 EUR

27.9.2017 - 4.10.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý740,79 EUR
2. dospelý740,79 EUR
zľava- 496,46 EUR

Bratislava - Menorca ?

odlet 04:30 2h 30min

Let tam

  • 27.9.2017 St  04:30 - 07:00
  • Bratislava - Menorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 4.10.2017 St  07:50 - 10:05
  • Menorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 15min

dnes ušetríte -496,45 EUR

Spolu za všetky ? 985,11 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý740,79 EUR
2. dospelý740,79 EUR
zľava- 496,46 EUR
Detail hotelu

ZAFIRO MENORCA (EX VIVA)

****
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Cala´n Bosch
-496,45 EUR

náhľad fotografií
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 150 m
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 496,10 EUR

28.6.2017 - 5.7.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Polpenzia

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý606,03 EUR
2. dospelý606,03 EUR
zľava- 219,86 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 18:55 2h 30min

Let tam

  • 28.6.2017 St  18:55 - 21:25
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 5.7.2017 St  22:10 - 6.7.2017 Št  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

dnes ušetríte -219,85 EUR

Spolu za všetky ? 992,20 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý606,03 EUR
2. dospelý606,03 EUR
zľava- 219,86 EUR
Detail hotelu

PLAYA MAR

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot
-219,85 EUR

náhľad fotografií
×

Upresniť hľadanie

Stravovanie

Vzdialenosť od pláže:

Typ dovolenky

Zmazať

Minimálna kategória hotela

Cena zájazdu za všetky osoby

min. 0 € max. 18 000 €
 

Vzdialenosť aquaparku:

Kategória hotela

Šport / zábava

Typ izby

Vybavenie izby

Pláž