×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

First Minute 2020 v Kalábrii

First-minute-Kalabrie.jpg

Relaxujte na juhu Talianska za výhodné ceny 1. minute

Na juhu Talianska, v špičke apeninskej „topánky“, nájdete Kalábriu. Prevažne hornatý kraj obmývaný z troch strán mimoriadne čistým morom. Práve tu môžete prežiť dovolenku, o ktorej ste snívali. Napriek tomu, že turistický ruch je tu na vzostupe, stále prevláda ozajstný pokoj a pláže v romantických zátokách bez jediného rekreanta. Možno práve toto robí z oblasti medzi Sila Grande a Capo Vaticano tak jedinečnú prázdninovú destináciu.

Poďte s nami do Kalábrie a objavte nádhernú prírodu v divokých masívoch talianskych Apenín, národné parky a skvostné výhľady na sopku Stromboli ležiacu na Liparských ostrovoch. Nenechajte si však ujsť ani jedinečné mesto Tropea nad skalnatým útesom, starobylé Catanzaro a kúpele Lamezia Terme. Ochutnajte lahodnú zmrzlinu tartufo, pikantnú údeninu nduja a vybláznite sa v akvaparkoch pri letoviskách Zambrone a Pizzo.

Nezabudnuteľná dovolenka medzi Tyrhénskym a Jónskym morom čaká práve na vás!

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám