×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Prežite pravé pirátske leto s klubom Funtazia!

Ako si predstavujú dovolenku deti? Ako jeden velký zážitok plný hier, dobrodružstiev a nových kamarátov. A rodičia? Tí túžia po spoločných zážitkoch s deťmi, ale zároveň si chcú odpočinúť a nabrať nové sily.

A preto je tu náš detský klub! Funtazia nie je len spôsob ako zabaviť deti. Je to príbeh plný hier i zážkov a vaše deti sa môžu stať jeho súčasťou.

PREČO SI VYBRAŤ FUNTAZIA DOVOLENKU?

Kam za Funtazia?

Funtazia hotely spĺňajú náročné kritériá pre pobyt s deťmi, ako je bezpečnosť a kvalita služieb. Čaká na vás pokojné a príjemné prostredie, priestranné izby, strava vhodná pre deti i dospelých, zabezpečené detské ihriská a športoviská, veľké bazény s vodným svetom, ale tiež priamy transfer do klubových hotelov, umiestnených v bezprostrednej blízskosti pláže.

Destinace
Řadit podle

Dalších 12 hotelů

Detailné informácie k ponuke klubových hotelov

zobraziť ponuku hotelov

Ako to chodí vo svete Funtazia?

Jedine s klubom Funtazia sa môžete tešiť každý rok na novú tému. Naši animátori pripravujú program už od leta a netaja sa tým, že sa u toho skvelo bavia. Starostlivo vyberajú jednotlivé hry a aktivity a zasadzujú ich do príbehu tak, aby si ho s nadšením užili deti všetkých vekových kategórií.

Pirátske leto 2019

Deti sa premenia na posádku pirátskej lodi, ktorá bude pod vedením kapitána Jacka brázdiť neprebádané vody oceánu, aby našla bájny poklad. Spoločne budú každý deň objavovať tajomné ostrovy, na ktorých ich bude čakať množstvo dobrodružstiev a indícií, ktoré ich postupne dovedú k vytúženému pokladu.

Funtazia od rána do večera

Je len na vás a vašich deťoch, ako sa do príbehu zapojíte. Program vždy prispôsobujeme veku a počtu detí. Funtazijné dobrodružstvo sa odohráva 5 až 6 dní v týždni podľa dĺžky zájazdu, s ohľadom na deň príjazdu a odjazdu. Hráme sa každý deň v časoch 10.00–12.00, 15.00–17.00, 20.00–21.00.

Okrem toho si užívame i špeciálne programy, ako sú raňajky a večere bez rodičov. Vo vybraných destináciách tiež robíme spoločné výlety animátorov, detí a dospelých, okorenené dobrodružstvom na zemi i vo vode. Výlet si môžete objednať a zaplatiť u animátorov priamo na mieste.

Ako sa zapojiť do Funtazie?

Funtazijné dobrodružstvo pripravujeme pre plne samostatné deti od 4 rokov, maximálne pre 25 detí. Pri niektorých aktivitách sú deti rozdelené do dvoch vekových skupín. Záujem o aktivitu dohodne zákonný zástupca v destinácii s animátorom, vyplní vstupný formulár a prihlási dieťa v daný deň a po ukončení programu ho vyzdvihne a odhlási.


Animátori

Študenti i pedagógovia, ale hlavne školení profesionáli v odbore starostlivosti o deti a ich výchovy. S nimi sú vaše deti v najlepších rukách.

Animátor Darek Bogdány

Darek Bogdány

Je študentom v 4. ročníku telesnej výchovy a športu a deti ohromí svojim nadšením a energiou.

Animátor Kateřina Lukešová

Kateřina Lukešová

Študuje 4. ročník pedagogickej fakulty a je skvelá vo vymýšlaní originálnych detských hier.

Rodičia

Tisíce spokojných rodičov sú najlepším dôkazom, že Funtazia je tá správna voľba.

„Péťa se skvěle bavil a my jsme si zatím s manželem udělali malý výlet ve dvou na lodi. Příště určitě jedeme zase s Funtazií.“

Kristýna Modrá

„Občas si člověk prostě potřebuje od toho rodičovství chvilku oddechnout. Díky za Funtazii!“

Martin Eis

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám
Zavrieť

Upresniť hľadanie

Stravovanie

Pláž

Vzdialenosť od pláže:

Typ dovolenky

Zmazať

Minimálna kategória hotela

Cena zájazdu za všetky osoby

min. 0 €
max. 18 000 €
min. 0 € max. 18 000 €
 

Vzdialenosť aquaparku:

Kategória hotela

Šport / zábava

Typ izby

Vybavenie izby