×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Videogaléria

Palmitos park

Jedným z najkrajších miest na Gran Canarii je tropická zoologická záhrada Palmitos Park. Nachádza sa v južnej časti ostrova a zaberá bezmála tisícov metrov štvorcových. Celý park je zarastený desiatkami druhov paliem, stovkami druhov kaktusov a agáve aj pestrofarebnými prekrásnymi kvetinami. Obdiv si tu ale zaslúžia najmä vtáctvo, pavilón motýľov, patriaci k najväčším na svete, a morské akvárium. Počas dňa je vždy pripravený pestrý program, vrátane papagájová show.

Westernové mesto Sioux City

Westernové mestečko Sioux City je presnou kópiou filmových kulís Divokého západu. V rámci programu môžete byť pri prepadnutí banky, vyháňanie dobytka aj na rodeu. Nechýba typický "saloon", kde hrá živá hudba, tancuje sa kankán a kanárski kovboji predvádza, ako vie strieľať aj vrhať nože.

Aqualand

Aqualand leží na juhu ostrova Gran Canaria v oblasti Maspalomas. Na ploche tisícov metrov štvorcových si malý i veľkí môžu užiť vodných atrakcie, šmýkačky, vyhliadkovú opierku aj bazén s umelými vlnami. Nechýba reštaurácie, stánky s rýchlym občerstvením, minigolf a mnoho ďalšieho.

mesto Teror

Kanárske mesto Teror má možno trochu odstrašujúce meno, nenechajte sa ale mýliť. Teror je malebné mestečko, kde môžete vidieť krásnu katedrálu zasvätenú patrónke Gran Canarie Panne Márii z Borovica. Vždy v nedeľu sa v centre mesta konajú trhy, ktoré sú vôbec najväčšie na ostrove. Dajú sa tu zohnať skutočné lahôdky, ale aj šperky, oblečenie, kvety a celý rad ďalších suvenírov. Obzvlášť milovníci nakupovania by sa mali nechať naším krátkym videom inšpirovať.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám