1. Fischer.cz
 2. Arabské emiráty
 3. Arabské emiráty
 4. Dubaj
 5. Klenoty Emirátů - plavba

Klenoty Emirátů - plavba

 • Zájazdy do exotických krajín
 • Plavby na zámorských lodiach
 • Top 5 - zaradené novo v ponuke CK FISCHER

Popis okruhu

Plavba Klenoty Emirátov bola špeciálne navrhnutá ako luxusná forma jarného oddychu spojená s relaxáciou a zábavou na palube lode, šancou na lákavé nákupy a v neposlednom rade aj na atraktívne výlety z jednotlivých prístavov. Skvelú kombináciu tejto dokonalej dovolenky dotvára aj loď Serenade of the Seas so špičkovým servisom a moderným, pohodlným ubytovaním v komfortných kajutách.

Vyrážame z Dubaja, moderného mesta superlatívov, ktoré vyrástlo v priebehu niekoľkých desiatok rokov. V súčasnosti je považovaný za jednu z najluxusnejších turistických destinácií na celom svete. Nájdete tu jediný sedemhviezdičkový hotel, podmorský hotel, najvyššiu budovu sveta, uzavretý lyžiarsky areál v púšti a umelo vybudované ostrovy. Dubaj je známy aj tým, že sa tu výnimočne nakupuje, kvôli čomu sem chodia ľudia z celého sveta.
Prvou zastávkou na plavbe je Fujairah, mesto, ktoré má najväčší príjem z turistiky, a preto sa snaží byť čo najmodernejšie a najviac otvorené svetu. Navštívte najstaršiu mešitu v Spojených arabských emirátoch a nádhernú pevnosť, ktorá je stará viac než 360 rokov.
Tretí a štvrtý deň navštívime Maskat, hlavné mesto Ománu. Jeho prístav je považovaný za jeden z najkrajších prístavov na Arabskom polostrove. Popri moderných mestách Spojených arabských emirátov vyzerá Maskat starobylo a pokojne. V meste sa nachádza známa Mešita sultána Kábúsa, ktorá patrí medzi najväčšie na svete.
Ďalšou zastávkou na tejto plavbe je moderné Abu Dhabi, hlavné mesto Spojených arabských emirátov. Mesto je známe pre svoje luxusné mrakodrapy a len niekoľko starších budov a mešít prezrádza, že ide o islamské mesto. Najznámejšou ulicou v meste je Corniche, ktorá je plná zelene, stromov a fontánok. Zo strechy hotela Hilton, ktorý sa nachádza na tejto ulici, môžete obdivovať celé mesto ako na dlani.
Plavba bude zakončená opäť v Dubaji, kde Vám loď ešte poslúži ako zakotvený hotel a budete tak mať ešte dosť času na spoznávanie tohto pozoruhodného mesta.

Luxusná loď Serenade of the Seas lodnej spoločnosti Royal Caribbean vás očarí svojou eleganciou. Táto skvelá loď ponúka úžasné panoramatické výhľady, átrium vysoké deväť poschodí s presklenými výťahmi a veľké okná cez celú stenu. Stále je sa na čo pozerať, čo obdivovať, a aj keď zapadne slnko, loď ožije nočným životom na diskotéke, v baroch a salónikoch. Na Serenade of the Seas sa určite nebudete nudiť.
Ubytovanie: Všetky kajuty majú klimatizáciu, plochú TV, bezpečnostný trezor, telefón, kúpeľňu s WC a sprchou, sušič na vlasy, minibar a k dispozícii 24 hodinový izbový servis. Apartmány majú naviac nadštandardný servis.
Vybavenie lode: 3 hlavné reštaurácie, samoobslužná reštaurácia, talianska reštaurácia, steak reštaurácia, snack bar, 17 barov a klubov, 2 bazény, 3 vírivky, lezecká stena, golfový simulátor, minigolf, ihrisko na basketbal, futbal a volejbal, bežecká dráha, fitness centrum, kúpeľný Spa areál, solárium, divadlo, kino, kasíno, biliard, diskotéka, knižnica, nákupné centrum, konferenčná sála, detský klub.

Loď: Serenade of the Seas

Deň   Prístav / program                Priplávanie    Vyplávanie
1.deň Dubaj (Arabské emiráty)           -       18:00
2.deň Fujairah (Arabské emiráty)    08:00    17:00
3.deň Maskat (Omán)                   09:00        -
4.deň Maskat (Omán)                   18:00
5.deň na mori   
6.deň Abu Dhabi (Arabské Emiráty) 08:00    18:00
7.deň Dubaj (Arabské emiráty)       08:00       -
8.deň Dubaj (Arabské emiráty)            -         - 
  
Ubytovanie:
 Vybavenie vnútorných a vonkajších kajút: klimatizácia, TV, bezpečnostný trezor, telefón, kúpeľňa s WC a sprchou, sušič na vlasy a minibar. Apartmány majú navyše nadštandardný servis. Väčšina kajút má oddelené lôžka, ktoré je možné prestavať na manželskú posteľ. Prídavné lôžka sú buď sklopná alebo rozkladacia pohovka. Všetky typy kajút majú k dispozícii 24hodinový izbový servis.

Stravovanie:
Jedlo je podávané 5x denne. Ponuka hlavných jedál je z medzinárodnej kuchyne. Začiatok večerného stolovania v hlavných reštauráciách je možné rezervovať vo viacerých termínoch.

Cena zahrnuje

- plavba na lodi v kajute alebo apartmáne vybranej kategórie
- plná penzia
- letecká doprava Praha - Dubaj a späť
- transfery po prílete z letiska do prístavu a po skončení plavby z prístavu na letisko
- všetok kultúrny a športový program na lodi
- prístup do miestnych zábavných zariadení a používanie vybavenia (diskotéky, telocvičňa, bazén, sauna, uteráky pri bazéne, vírivky, knižnica atď.)
- nápoje (voda, džúsy, káva a čaj) z nápojových automatov v samoobslužnej reštaurácii
- prístavné poplatky a taxy
- servisné poplatky (prepitné) vo výške 60,27 USD
- organizovaný program pre deti

Príplatok

Cena nezahŕňa:
- vízum pre opakovaný vstup do SAE (môžeme zabezpečiť - cena cca 3 650 Kč/143 EUR za 1 osobu)
- cestovné poistenie
- fakultatívne výlety na pevnine
- nadštandardné služby (kúpeľné procedúry, masáže, kadernícke služby, služby čistiarne, telekomunikačné služby)
- nápoje (alkoholické a nealkoholické, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu)
- telefón a internet

Poznámka

Aktuálna cena bude potvrdená pri rezervácii.

Počas plavby nebude na palube česky hovoriaci delegát.

Náš názor

Neexistuje lepšie miesto, kde stráviť jar, než v exotike Blízkeho východu. Jarná sezóna zráža teploty v Dubaji na veľmi príjemných 28 stupňov, a tak sa tento región stáva vyhľadávaným cieľom pre oddych a pohodu.

Fotogaléria

 • Klenoty Emirátů
 • Trasa
 • Restaurace
 • Restaurace
 • Bar
 • Diskotéka
 • Atrium
 • Kasino
 • Divadlo
 • Minigolf
 • Bazén
 • Venkovní bazén
Načítám…