×

Zvoľte cieľovej destinácie

Bohužiaľ sme nič nenašli
×

Vyberte si typ dopravy a odletové letisko

Typ dopravy:

Odletové letisko:

×

Zadajte termín

Termín od

01.05.2017 po

Termín do

01.06.2017 št

×

Zadajte obsadenosť

×

Počet cestujúcich: 1. izbu

Vek detí

+ pridať ďalšiu izbu

  1. Poznávacie zájazdy

Poznávacie zájazdy

Poznávací zájezdy na rok 2016

Objavte kúzlo cestovania.

Doprajte si možnosť nazbierať nové zážitky, priblížiť sa aspoň na chvíľu dávnej histórií alebo len ochutnať jedlá cudzokrajných chutí. Snažíme sa, aby si každý pri svojom poznávaní nezabudnuteľných miest našiel to svoje. Preto je ponuka poznávacích zájazdov naozaj mimoriadne široká. 

Je len na vás, či vaša budúca cesta povedie do populárnych pulzujúcich európskych miest, alebo sa vydáte do tajuplných exotických miest. Prežiť dovolenku môžete i netradične, stačí vyskúšať zaoceánske plavby loďou s možnosťou doprovodu česky/slovensky hovoriaceho sprievodcu.

Tradične najobľúbenejšie miesta

V katalógu nechýbajú každoročne obľúbené zájazdy do Portugalska, Španielska, na Srí Lanku alebo na Kubu. Vyberať môžete i z tradičných európských metropolí ako sú Barcelona, Petrohrad alebo Istanbul.

Po novom máte možnosť spoznať niekoľko miest naraz vrámci kombinovaných pobytov. Vyskúšajte napríklad Bangkok s návštevnou ostrovov Koh Samui. Alebo si odskočte na nákupy z prírody Dominikanskej republiky do kozmopolitného New Yorku.

Zážitková turistika

Teraz môžete každú svoju cestu spojiť i s nevšednými zážitkami. Návštevu Belgicka obohaťte pivným festivalom, pri objavovaní krás Toskánska ochutnajte i najväčšie gurmánske špeciality, v Maďarsku sa pretancujte do nového rána na najznámejšom festivale Sziget a New Orleans prejdite krížom krážom na bicykli.

Novinky v katalógu

V tomto roku sme pre vás rozšírili ponuku o úplne nové destinácie. Objavte nedotknutú horskú prírodu s úchvatnými skalnými mestami v Gruzínsku a ostro vyčnievajúce azúrové kúpele v Uzbekistáne. Zažite pocit slobody pri návšteve safari v národnom parku Selous. Cestu si môžete skombinovať s pobytom v jednom z hotelov na ostrove Zanzibar. A pokiaľ chcete ešte ďalej, doporučujeme cestu do Číny, Severnej Kórey alebo na fascinujúci ostvor Borneo.

Dbáme na to, aby všetky hotely v našej ponuke patrili k najlepším, aké je možné v danej lokalite nájsť. Či už zvolíte akýkoľvek zájazd, vždy poletíte s renomovanými leteckými spoločnosťami a na väčšine miest vás budú sprevádzať česky/slovensky hovoriaci sprievodcovia. 

vybrané zájazdy


Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

×

Upresniť hľadanie

Stravovanie

Vzdialenosť od pláže:

Typ dovolenky

Zmazať

Minimálna kategória hotela

Cena zájazdu za všetky osoby

min. 0 € max. 18 000 €
 

Vzdialenosť aquaparku:

Kategória hotela

Šport / zábava

Typ izby

Vybavenie izby

Pláž