×

Zvoľte cieľovej destinácie

Bohužiaľ sme nič nenašli
×

Vyberte si typ dopravy a odletové letisko

Typ dopravy:

Odletové letisko:

×

Zadajte termín

Termín od

27.02.2017 po

Termín do

30.03.2017 št

×

Zadajte obsadenosť

×

Počet cestujúcich: 1. izbu

Vek detí

+ pridať ďalšiu izbu

First minute 2017 Španielsko

španělsko first minute

Objavte všetky krásy Španielska zásluhou first minute!

Plánujete dovolenku v Španielsku? Práve teraz máte najlepšiu možnosť výberu za najlepšie ceny. Vyberajte z Baleárskych a Kanárskych ostrovov alebo z ponúk v južnej časti španielskej pevniny.

Položiek na stránku: 40

Dátum Destinácia Odlet / Návrat počet nocí Dospelý
03.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 375 EUR
03.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 14 484 EUR
07.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 381 EUR
07.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 10 437 EUR
07.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 14 496 EUR
08.06. [ŠT] ANDALUSIE - COSTA DEL SOL (Španielsko) Bratislava 7 592 EUR
10.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 404 EUR
10.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 11 461 EUR
12.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Košice 7 478 EUR
12.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Košice 14 609 EUR
12.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Bratislava 7 478 EUR
12.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Bratislava 14 609 EUR
14.06. [ST] MENORCA (Španielsko) Bratislava 7 479 EUR
14.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 411 EUR
14.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 14 520 EUR
15.06. [ŠT] ANDALUSIE - COSTA DEL SOL (Španielsko) Bratislava 7 606 EUR
17.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 411 EUR
17.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 11 471 EUR
17.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 14 520 EUR
19.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Košice 7 478 EUR
19.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Košice 14 630 EUR
19.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Bratislava 7 478 EUR
19.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Bratislava 14 630 EUR
21.06. [ST] MENORCA (Španielsko) Bratislava 7 479 EUR
21.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 411 EUR
21.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 10 456 EUR
21.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 14 529 EUR
21.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Košice 7 411 EUR
21.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Košice 14 529 EUR
22.06. [ŠT] ANDALUSIE - COSTA DEL SOL (Španielsko) Bratislava 7 606 EUR
24.06. [SO] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 411 EUR
26.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Košice 7 510 EUR
26.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Košice 14 676 EUR
26.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Bratislava 7 510 EUR
26.06. [PO] GRAN CANARIA (Španielsko) Bratislava 14 676 EUR
28.06. [ST] MENORCA (Španielsko) Bratislava 7 574 EUR
28.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Košice 7 428 EUR
28.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 7 428 EUR
28.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 10 483 EUR
28.06. [ST] MALLORCA (Španielsko) Bratislava 14 556 EUR

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 200 m
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 374,83 EUR

3.6.2017 - 10.6.2017

7 Nocí/8 dní (So-So)

Raňajky

Dvojložková izba Promo ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba Promo
1. dospelý503,20 EUR
2. dospelý503,20 EUR
zľava- 256,74 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 18:55 2h 30min

Let tam

  • 3.6.2017 So  18:55 - 21:25
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 10.6.2017 So  22:10 - 11.6.2017 Ne  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

dnes ušetríte -256,73 EUR

Spolu za všetky ? 749,65 EUR

1. izba
Dvojložková izba Promo
1. dospelý503,20 EUR
2. dospelý503,20 EUR
zľava- 256,74 EUR
Detail hotelu

EUROPA

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Sa Coma

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 450 m
  • Deti do 14 rokov

Dospelý 398,59 EUR

3.6.2017 - 10.6.2017

7 Nocí/8 dní (So-So)

Bez stravy

Apartmán Promo ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán Promo
1. dospelý520,93 EUR
2. dospelý520,93 EUR
zľava- 244,69 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 18:55 2h 30min

Let tam

  • 3.6.2017 So  18:55 - 21:25
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 10.6.2017 So  22:10 - 11.6.2017 Ne  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

dnes ušetríte -244,68 EUR

Spolu za všetky ? 797,17 EUR

1. izba
Apartmán Promo
1. dospelý520,93 EUR
2. dospelý520,93 EUR
zľava- 244,69 EUR
Detail hotelu
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 150 m
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 442,91 EUR

3.6.2017 - 10.6.2017

7 Nocí/8 dní (So-So)

Polpenzia

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý576,60 EUR
2. dospelý576,60 EUR
zľava- 267,38 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 18:55 2h 30min

Let tam

  • 3.6.2017 So  18:55 - 21:25
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 10.6.2017 So  22:10 - 11.6.2017 Ne  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

dnes ušetríte -267,37 EUR

Spolu za všetky ? 885,82 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý576,60 EUR
2. dospelý576,60 EUR
zľava- 267,38 EUR
Detail hotelu
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Playa del Inglés

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 400 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 478,37 EUR

12.6.2017 - 19.6.2017

7 Nocí/8 dní (Po-Po)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý478,37 EUR
2. dospelý478,37 EUR

Bratislava - Gran Canaria ?

odlet 12:35 5h 20min

Let tam

  • 12.6.2017 Po  12:35 - 16:55
  • Bratislava - Gran Canaria
  • celková dĺžka letu 5h 20min

Let späť

  • 19.6.2017 Po  17:45 - 23:40
  • Gran Canaria - Bratislava
  • celková dĺžka letu 4h 55min

Spolu za všetky ? 956,74 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý478,37 EUR
2. dospelý478,37 EUR
Detail hotelu
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Arenal D´en Castell

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 400 m
  • Deti do 11 rokov

Dospelý 479,44 EUR

14.6.2017 - 21.6.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý637,95 EUR
2. dospelý637,95 EUR
zľava- 317,03 EUR

Bratislava - Menorca ?

odlet 04:30 2h 30min

Let tam

  • 14.6.2017 St  04:30 - 07:00
  • Bratislava - Menorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 21.6.2017 St  07:50 - 10:05
  • Menorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 15min

dnes ušetríte -317,02 EUR

Spolu za všetky ? 958,87 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý637,95 EUR
2. dospelý637,95 EUR
zľava- 317,03 EUR
Detail hotelu
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Playa del Inglés

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 700 m
  • Deti do 15 rokov

Dospelý 481,92 EUR

12.6.2017 - 19.6.2017

7 Nocí/8 dní (Po-Po)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý481,92 EUR
2. dospelý481,92 EUR

Bratislava - Gran Canaria ?

odlet 12:35 5h 20min

Let tam

  • 12.6.2017 Po  12:35 - 16:55
  • Bratislava - Gran Canaria
  • celková dĺžka letu 5h 20min

Let späť

  • 19.6.2017 Po  17:45 - 23:40
  • Gran Canaria - Bratislava
  • celková dĺžka letu 4h 55min

Spolu za všetky ? 963,83 EUR

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý481,92 EUR
2. dospelý481,92 EUR
Detail hotelu
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. El Arenal

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 500 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 485,11 EUR

20.9.2017 - 27.9.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Polpenzia

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý623,76 EUR
2. dospelý623,76 EUR
zľava- 277,31 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 11:20 2h 30min

Let tam

  • 20.9.2017 St  11:20 - 13:50
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 27.9.2017 St  22:10 - 28.9.2017 Št  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

dnes ušetríte -277,30 EUR

Spolu za všetky ? 970,22 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý623,76 EUR
2. dospelý623,76 EUR
zľava- 277,31 EUR
Detail hotelu

MEDIODIA

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. El Arenal

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 80 m
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 485,11 EUR

20.9.2017 - 27.9.2017

7 Nocí/8 dní (St-St)

Polpenzia

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý485,11 EUR
2. dospelý485,11 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 11:20 2h 30min

Let tam

  • 20.9.2017 St  11:20 - 13:50
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 27.9.2017 St  22:10 - 28.9.2017 Št  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

Spolu za všetky ? 970,22 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý485,11 EUR
2. dospelý485,11 EUR
Detail hotelu
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. El Arenal

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 450 m
  • Deti do 16 rokov

Dospelý 485,47 EUR

3.6.2017 - 10.6.2017

7 Nocí/8 dní (So-So)

All inclusive

Dvojložková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý485,47 EUR
2. dospelý485,47 EUR

Bratislava - Palma De Mallorca ?

odlet 18:55 2h 30min

Let tam

  • 3.6.2017 So  18:55 - 21:25
  • Bratislava - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 10.6.2017 So  22:10 - 11.6.2017 Ne  00:35
  • Palma De Mallorca - Bratislava
  • celková dĺžka letu 2h 25min

Spolu za všetky ? 970,93 EUR

1. izba
Dvojložková izba
1. dospelý485,47 EUR
2. dospelý485,47 EUR
Detail hotelu
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Playa Amadores

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 1200 m
  • Deti do 15 rokov

Dospelý 491,49 EUR

12.6.2017 - 19.6.2017

7 Nocí/8 dní (Po-Po)

Bez stravy

Apartmán ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán
1. dospelý613,13 EUR
2. dospelý613,13 EUR
zľava- 243,27 EUR

Bratislava - Gran Canaria ?

odlet 12:35 5h 20min

Let tam

  • 12.6.2017 Po  12:35 - 16:55
  • Bratislava - Gran Canaria
  • celková dĺžka letu 5h 20min

Let späť

  • 19.6.2017 Po  17:45 - 23:40
  • Gran Canaria - Bratislava
  • celková dĺžka letu 4h 55min

dnes ušetríte -243,26 EUR

Spolu za všetky ? 982,98 EUR

1. izba
Apartmán
1. dospelý613,13 EUR
2. dospelý613,13 EUR
zľava- 243,27 EUR
Detail hotelu

Kontaktujte nás